NAMYSŁY

Moje życie należy do Ciebie

Szukałem długo, aby znaleźć coś, co mnie uszczęśliwi. Chciałem znaleźć, co sprawiłoby mi satysfakcję i jak abym jak najmniej stracił na tym świecie. Jednak moje serce pozostawało puste i spragnione. Usłyszałem, jak ktoś woła mnie po imieniu. Kazał mi trzymać się za rękę mówiąc: znam Cię! „Jam Cię stworzył i czuję twój niepokój. Przyszedłem dla ciebie, mój kochany. Umarłem dla ciebie na Krzyżu, aby dać ci życie! Daję wam zbawienie, a wszystkie grzechy są odpuszczone.”

I widziałem ręce wyciągnięte ku mnie. Otwartymi ranami otworzył mi oczy. Rzucił światło na ścieżkę i zmienił moje życie. Nie byłem zbyt daleko. Nie mogłem zobaczyć mego Pana. Jak mogłem żyć bez Niego, choć On był tuż obok. Ukląkłem przed Nim i chwyciłem za Go za ręce. Zawołałem głośno: „Dzisiaj moje życie należy do Ciebie, Panie!” Przyjdź do Jezusa i powiedz Mu, że tak chcesz postąpić. On jest Królem, On jest wiecznym Bogiem. Przyjdź i oddaj Mu swoje życie – On jest twoim Bogiem. On daje siły w Twoich życiowych okolicznościach. On da zwycięstwo nad każdym grzechem. Zaśpiewaj o tym ze mną: „Dzisiaj moje życie należy do Ciebie, Panie!” Zaświadcz Jezusowi, że jest twoją Drogą. Jezus jest Królem. Jezus jest Panem wieczności!

Tak śpiewa, pochodzący z Egiptu, zespół wokalny kierując swoje przesłanie do muzułmanów. Muzycy mają nadzieję, że ktoś ze słuchających – być może po raz pierwszy w swoim życiu – dowie się o zbawczej łasce Jezusa Chrystusa. Piosenka, utrzymana w łagodnych muzycznych rytmach, niesie wzruszające przesłanie o osobistym spotkaniu z Jezusem ofiarującym miłość i miłosierdzie.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Teraz i w godzinę śmierci mojej
EVANGELII GAUDIUM

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status