NAMYSŁY

Pociągnięte przez miłość

Życie Klarysek od Wieczystej Adoracji jest niepowtarzalną odpowiedzią na wezwanie Boże. Jego miłość pozwala nam realizować w życiu tę ideę, która najpierw urzeczywistniła się w sercu Matki Marii Klary Bouilevaux. Połączyła ona franciszkańską drogę życia ewangelicznego ze szczególnym powołaniem do adoracji Eucharystii w duchu dziękczynienia.

Nasze powołanie jest świadectwem o prymacie Boga, o Jego obecności i miłości, ponieważ oddaje nas tylko Jemu samemu i Jego dziełu zbawiania świata. Jezus w Najświętszym Sakramencie jest sercem naszej Wspólnoty i naszego życia jako adoratorek. Pociągnięte przez miłość do Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Pańskiej, poprzez naszą – dzień i noc trwającą – adorację przedłużamy uwielbienie i dziękczynienie jakie Kościół w imieniu ludu Bożego składa Bogu w Najświętszej Ofierze.

Zdjęcie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytowane słowa pochodzą ze świadectwa o charyzmacie Sióstr Klarysek w Ząbkowicach Śląskich.

Zobacz także
Dokąd nas zaprowadzisz, Panie
Zbyt dużo hałasu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status