NAMYSŁY

Selfie z Jezusem

Wszyscy prośmy teraz Pana: zaangażuj nas wszystkich w przygodę miłosierdzia! Zaangażuj nas w przygodę budowania mostów i burzenia murów (płotów i zasieków); zaangażuj nas w przygodę spieszenia z pomocą ubogiemu, temu, kto czuje się samotny i opuszczony, kto już nie odnajduje sensu swego życia.

Boli mnie, gdy spotkam młodych, przedwczesnych emerytów, którzy się poddali, którzy rzucili ręcznik przed rozpoczęciem walki, którzy się poddali nie rozpocząwszy nawet gry Kiedy widzę młodych chodzących ze smutną twarzą, tak jakby życie nie miało dla nich wartości…(…) Wśród was nie ma dziś takich ludzi, ale są tacy, którzy przed walką, boksem, odrzucają ręcznik, wchodzą w fałszywe iluzje, oszołomienie i kończą na niczym. Nie chcemy aby nas ograbiono z marzeń, dając nam fałszywe złudzenia…Jest jedna prawda, nazywa się „Jezus Chrystus” i proszę o brawa.

Zdjęcie, przedstawiające kościół parafialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kamieńcu Ząbkowickim, publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytaty pochodzą z wypowiedzi Ojca Świętego Franciszka wygłoszonych podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.Zdjęcie wykonane podczas wydarzenia w Bardzie w ramach Dni w Diecezji Świdnickiej.

Zobacz także
Za rękę
Biada!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status