WYDARZENIA

Życie jest piękne

Twoje oczy są pełne historii, to ocean wspomnień, twarzy i miejsc. Są w nich rzeczy, które sprawiają, że mamy wszystko. W każdej chwili zdajemy sobie sprawę, że mamy wszystko. Mamy wszystko! Życie jest piękne. Żyjemy i umieramy, śmiejemy się i płaczemy – gdy świat jest u naszych stóp albo gdy wszystko tracimy. Wiem, że czasem jest trudno, ale damy radę. Z każdym wschodem słońca przychodzi nowe światło i pewność, że mamy wszystko. Ojcowska miłość, taniec nowożeńców, impreza noworoczna, toast z przyjaciółmi, żołnierz powracający z wojny do domu pełen wiary i nadziei, nowopoczęte życie, modlitwa matki, spadająca gwiazda, woń oceanu, pocałunek kogoś bliskiego, trudne pożegnania, fajerwerki, lampki świąteczne – to wszystko sprawia, że żyjemy. Te chwile sprawiają, że …życie jest piękne!

Videoklip zespołu amerykańskiego zespołu „The after” jest jednocześnie ścieżką dźwiękową do filmu „October Baby”, który jest znany czytelnikom portalu AKCJA, bo promowaliśmy ten rewelacyjny, bo oparty na autentycznych zdarzeniach obraz – świadectwo prawdy o wartości ludzkiego życia. W filmiku zobaczymy sceny z tego filmu, a śpiewany tekst jest tłumaczony na język polski poprzez napisy. Przede wszystkim jednak porusza cudowne i radosne przesłanie. Podzielmy się nim z innymi…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wielki Czwartek dniem pamiątki ustanowienia sakramentu eucharystii i kapłaństwa
Muzyka katedr
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka paź 5,2016 z 06:54

    […] oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Październikowe dziecko”, do którego już nawiązywaliśmy w Portalu AKCJA. Film był też prezentowany w 2013 r. widzom na terenie Diecezji Świdnickiej w ramach pokazów […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status