U NAS

Czas na media – szkolenie

Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub już pracują w gazetkach, internetowych stronach parafialnych i obsługują portale społecznościowe – zapraszamy na szkolenie medialne.

Organizatorami szkolenia są: Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Spotkanie odbędzie się w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w sobotę 8 października 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzą:

  • Pan Mirosław Jarosz – dziennikarz Gościa Niedzielnego Świdnickiego,
  • Ks. dr Grzegorz Umiński – ekspert w dziedzinie internetu,
  • Pan Jędrzej Rams – dziennikarz Gościa Niedzielnego Legnickiego,
  • Pan Krzysztof Kotowicz – rzecznik prasowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 5 października 2016 r. pod nr telefonu: 748564413 lub poprzez e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl – zapraszamy!

Zobacz także
Integrowanie i ewangelizowanie
Pierwszy Błogosławiony
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka paź 11,2016 z 06:03

    […] pod hasłem „Czas na media”, zapowiadane m.in. przez portal AKCJA, skupiło kilkanaście osób zainteresowanych profesjonalnym prowadzeniem gazetek i portali […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status