WYDARZENIA

Małżeńska randka

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Kongresie Małżeństw organizowanym przez Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin i Fundację Małżeństwo Rodzina w dniach 7 – 9 października 2016 r. w Świdnicy. 

Ogólnopolski Kongres Małżeństw to okazja do przeżycia „małżeńskiej randki” w naszym pięknym mieście:

  • kilka godzin konferencji mieszczących się w tematyce „Liturgia i czułość”, wygłoszonych przez znanych w Polsce prelegentów, znawców w swojej dziedzinie,
  • dobry poziom merytoryczny i warunki w centrum kongresowym oraz profesjonalizm obsługi chwalony od lat przez uczestników,
  • wydarzenia kulturalne, warsztaty, możliwość zwiedzenia znanych zabytków Świdnicy oraz modlitwa poza wykładami.

W tym roku gośćmi kongresu będą prof. Maria Ryś, Jacek Pulikowski, ks. Piotr Kieniewcz MIC, o. Grzegorz Kramer SJ oraz o. Piotr Śliwiński OFMCap, a także o. Augustyn Pelanowski OSPPE, s. Adelajda Sielepin CHR oraz ks. Dominik Ostrowski. Dodatkowe atrakcje to wieczorny występ Mietka Szcześniaka oraz sztuka teatralna Aleksandra Fredry „Gwałtu, co się dzieje” w reżyserii Juliusza Chrząstowskiego.

Warto skorzystać z ostatnich wolnych miejsc! Wszystkie potrzebne informacje oraz program imprezy znajdziecie na stronie:   http://www.malzenstworodzina.pl/projekty/kongres/ Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także
Zaproszenie na Jasną Górę
Przenikanie się państwa ziemskiego i niebiańskiego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status