NAMYSŁY

Oddal lęk

Gdy widzisz swą przyszłość niejasno, a przyszłość Twoją osłabia lęk. Przypomnij sobie, że blisko jest Bóg. Jego oczom nie umknie nic. Świat cały ma w swych rękach i nic nie dzieje się bez Jego wiedzy. I chociaż ból dopuszcza, czyni to dla dobra tych, których kocha. Oddal lęk. Wielkich dzieł dokonał Pan, już pokonał śmierć – zmartwychwstał! Oddal lęk. Unieś wzrok. Twój anioł stróż nie śpi, podtrzyma twój wzrok. Gdy masz zmartwień moc, a wicher wzmaga się bardziej i bardziej, unieś swój wzrok ku niebu. Proś z wiarą, gdyż On ciebie słucha. Niech nic ci pokoju nie mąci, gdyż Pan wędruje z Tobą. Nie wątp więc w Jego siłę, mężnie staw czoła w walce.

Jedenaście sióstr zakonnych z: Chile, Argentyny, Peru, Filipin i Chin stworzyło w Hiszpanii zespół „Siervas”. W prezentowanej dzisiaj piosence siostry śpiewają o tym, że zaufanie Bogu ma sens mimo, że czasy współczesne takiej postawie nie sprzyjają.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
O chrześcijańskie zasady życia państwowego (4): …kto tego szatana od Polski odżegna?
Bohater Nieba, Boży Syn

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status