NAMYSŁY

Bohater Nieba, Boży Syn

Na ziemię przyszedł Nieba Pan, by każdy z nas mógł żyć. Bohater Nieba, Boży Syn. Uwolnił nas od win. Na Niego kierujemy wzrok, bo nasza moc jest w Nim. Za Jego głosem chcemy iść. Nie zniszczy nas już nic – Bóg z nami jest. On dał nam zwycięstwo. Chwała Temu, Który Królem jest! Imię Jezus jest mocniejsze niż śmierć. Żadna siła nie pokona Go. On jest naszym Bogiem. On uwolnił nas. On odmienił świat. On to Jezus Pan. On uwolnił nas. On odmienił świat. On to Jezus Pan. Chwała Temu, Który Królem jest! Imię Jezus jest mocniejsze niż śmierć. Żadna siła nie pokona Go. On jest naszym Bogiem!

„Moim marzeniem jest, aby uwielbienie było obecne w naszych domach, aby było częścią każdego dnia. Wiem, że zmienia ono atmosferę, niech ludzkie serca będą podniesione, a ludzkie życie przemienione przez Bożą obecność…” – mówi w jednym z wywiadów Michał Król. Wokalista dosłownie kilka dni temu wydał płytę „Bohater Nieba” wypełnioną songami o zróżnicowanej warstwie muzycznej, ale ze spójnym przesłaniem. Posłuchajcie jednej z bardziej dynamicznych piosenek…

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wolność trzeba wciąż zdobywać
Dziecko nigdy nie jest intruzem ani agresorem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status