U NAS

Chrystus naszym Królem!

W niedzielę 20 listopada 2016 r. o godz. 10:00 w Katedrze Świdnickiej odbędzie się centralna liturgia z okazji uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata. Tego dnia przypada święto patronalne Akcji Katolickiej.

W publikowanym już przez portal AKCJA zaproszeniu, do udziału we wspólnej modlitwie zaprosił nas Ksiądz Biskup Ignacy Dec. Pasterz Diecezji Świdnickiej napisał m.in.: „Zachęcam wszystkich diecezjan do wzięcia udziału w uroczystościach w Łagiewnikach oraz do włączenia się w modlitewne przygotowanie poprzez udział w Nowennie. Jednocześnie proszę by w niedzielę, 20 listopada w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na zakończenie każdej Mszy św. został odczytany jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.”

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej do wspólnego udziału w niedzielnych uroczystościach w Świdnicy. Proszę prezesów parafialnych oddziałów AK o zainicjowanie licznego udziału członków naszego stowarzyszenia w akcie przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Magdalena Jarosz

Prezes DIAK Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
Uroczystość Chrystusa Króla dniem Akcji Katolickiej
Noworoczne ustalenia Zarządu DIAK

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status