U NAS

Czas na media – szkolenie po raz drugi

Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub już pracują w gazetkach, internetowych stronach parafialnych i obsługują portale społecznościowe – zapraszamy na kolejne szkolenie medialne. Poprzednie odbyło się w październiku br., co relacjonował portal AKCJA.

Organizatorami szkolenia są: Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Spotkanie odbędzie się w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w sobotę 3 grudnia 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzą:

  • Pan Mirosław Jarosz – dziennikarz Gościa Niedzielnego Świdnickiego,
  • dr Grzegorz Umiński – ekspert w dziedzinie internetu,
  • Pan Jędrzej Rams – dziennikarz Gościa Niedzielnego Legnickiego,
  • Pan Krzysztof Kotowicz – rzecznik prasowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Uczestnicy proszeni są o przybycie ze swoim dziennikarskim wyposażeniem (np.: aparaty fotograficzne, smartfony, dyktafony, kamery video, tablety, laptopy, etc.). Planujemy zajęcia praktyczne.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 30 listopada 2016 r. pod nr telefonu: 748564413 lub poprzez e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl – zapraszamy!

Byłaś / byłeś już na: #czyń_dobro_i_mów_o_tym  ?

Zobacz także
Pasterzu nasz
Spotkanie Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status