NAMYSŁY

Uczyń mnie Odważną!

Zmartwienia obciążają mnie swym balastem. Czy pomożesz mi rozgryźć te wszystkie znaki zapytania? Czy uczynisz mnie Odważną? Będę walczyła jak żołnierz! Powstanę jak wojownik! Nie ustanę aż do ostatniego dnia! Chcę być silniejsza. Będę twardsza. Spojrzę i zobaczę drogę. Ty czynisz mnie odważną. Wiem, że nie jestem super-kobietą, choć niemożliwe staje się możliwe z Tobą. Dlatego kończę z uciekaniem i chowaniem się. Uderz ogniem, abym była nieustraszona. Uczyń mnie Odważną!

Często boimy się naszej wiary. Uciekamy z lękiem przed publicznym zrobieniem znaku krzyża albo przyznaniem się do Chrystusa przed znajomymi. Moriah Peters śpiewa o tej odwadze – o męstwie w wyznawaniu wiary. O tym, że „Jezus jest Panem”.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym
Bardzo często sytuowano krzyże na rozstajach dróg

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status