NAMYSŁY

Zapragnijmy razem z Maryją pielęgnować Jezusa w swoich sercach

Będąc duszami najmniejszymi, jesteśmy powołani do Miłości, do jej niesienia wszystkim, a przez tę Miłość do uczestnictwa w dziele odrodzenia Kościoła. Każdy z nas poprzez wielkie umiłowanie Boga może również stać się duszą niosącą światu Jezusa. Najpierw jednak trzeba, aby Jezus był w nas i abyśmy razem z Nim wspólnie uczestniczyli w przygotowaniu do Jego ukazania się światu. A więc zapragnijmy razem z Maryją pielęgnować Jezusa w swoich sercach i oczekiwać na Jego Narodziny.

Zapragnijmy też tego, by razem z Maryją cieszyć się samym faktem, iż Jezus żyje w nas, a miłość Boga do nas jest tak wielka, iż zdecydował się na to, by w każdym z nas zrodzić swojego Syna. W ten sposób będziemy mogli razem z Maryją cieszyć się faktem, iż Bóg pozwolił na to, aby Jego Syn mieszkał w ludzkim sercu; sercu małym, sercu słabym, a nie w pałacach. Będziemy mogli razem z Maryją wielbić Boga przez cały czas Adwentu. I trwać razem w dziękczynieniu, dziękując Bogu za dar Jego Syna. Będziemy też mogli razem z Maryją modlić się, aby świat przyjął Jezusa, modlić się za ludzkie dusze, aby przygotowały się na przyjście Jezusa, aby zobaczyły Boga podczas Świąt Bożego Narodzenia, aby doświadczyły Jego Narodzin w swoich wnętrzach.

Zdjęcie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytowane słowa pochodzą z rozważań opublikowanych na portalu malenkadroga.pl

Zobacz także
Ojcze, któryś w niebie jest
Dostrzec światło i zanurzyć się w jego strumieniu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status