NAMYSŁY

Pozornie odległy

Pozornie odległy mieszkasz w sercu mym. Odwieczny niezmienny, razem ze mną tu. Tak bardzo chcę dzisiaj w Twe ręce siebie dać. Bądź przy mnie na zawsze. Już tylko tego chcę. Jak Eliasz chcę Panie usłyszeć Ciebie dziś nie w ogniu i w wietrze, nie gdy ziemia drży, lecz w łagodnym powiewie. W ciszy do mnie mów. Pomóż usłyszeć Ciebie. Wiem że jesteś tu.  Wśród zgiełku hałasu chcę słyszeć Twój szept. Delikatny i cichy. Panie chcę słyszeć Twój szept. Daj mi poznać dobroć Twoją. Pełnię zbawczej łaski Twej. Jesteś źródłem wiecznej chwały. Mój Panie mój Boże.

Zespół Exodus15, aczkolwiek nie jest formacją związaną z Kościołem Katolickim, na nośniku słów i melodii zostawia nam bardzo biblijne i inspirujące przesłanie. Jakże bowiem często jesteśmy zabiegani, zanurzamy się w szybko zmieniającej się rzeczywistości materii, ulegamy lawinom rozmaitych komunikatów. W tym gąszczu trzeba usłyszeć głos Pana! Chciejmy tego…

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ojciec – świadek wiary i trzeźwości
Potrzebni są ludzie świeccy rozumiejący potrzebę stałej formacji

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status