NAMYSŁY

Jezus daje nam zbawienie

Jezus daje nam zbawienie. Jezus daje pokój nam. Jemu składam dziękczynienie, chwałę – serca mego dar. Jezus siłą mą! Jezus pieśnią mego życia. Królem wiecznym On! Niepojęty w mocy Swej. Znalazłem Go, szukałem Go do dzisiaj. Sam mi podał dłoń, bym zwyciężał w każdy dzień.

„Bethesda” do zespół muzyczno-wokalny działający wśród alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Zmieniają się artyści w sutannach, ale grupa gra i śpiewa od ponad dwudziestu lat. Jedni aspirują do stanu duchownego, inni są już księżmi, ale wszystkich ich łączy pragnienie głoszenia miłosierdzia, inspirowanie do modlitwy i budzenie ducha w czasie liturgii i podczas koncertów. „Jezus daje nam zbawienie” to utwór ubarwiony obrazami z filmu „Biblia”.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Odmienne stany wiary
Unia Europejska musi na nowo odkryć sens bycia przede wszystkim „wspólnotą” osób i narodów

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość