WYDARZENIA

Szare anioły

„Aktualna, mocna historia” te słowa padły z ust prof. Krzysztofa Zanussiego kiedy dowiedział się o pierwszym takim filmie na świecie. „Szare Anioły” to historia braci Franciszkanów Odnowy z Nowego Jorku, którzy z narażeniem życia zaglądają do najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi.

Więzienie w Hondurasie, getto w Irlandii, ciemne dzielnice Nowego Jorku. Film powstawał ponad 10 lat i został pobłogosławiony przez Papieża Franciszka. Jest rekomendowany przez największa organizacje katolicką na świecie – Rycerzy Kolumba jako idealnie wpisujący się w rok św. Brata Alberta. We wtorek 28 marca o godz. 19:00 w Kłodzkim Centrum Kultury odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu, po czym będzie nastąpi spotkanie z współproducentami filmu i wysłuchanie ich świadectwa.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Szare anioły”.

Zobacz także
Otrzymujemy szansę zrobienia czegoś dobrego
Stół Słowa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość