NAMYSŁY

Bóg we mnie

Jesteśmy po prostu szara smuga, ale podejmujemy drogę mimo wiatru.  Czy jest gdzieś powód ku temu?  Wiem, że Maryja otwiera ścieżki. Dzięki temu wiem, że nie jest sam. Kiedy to rozważałem była niekończąca się noc, widziałem Jego wzrok. To świeci we mnie Bóg. Bóg we mnie! Z Maryją, gdziekolwiek jesteś, bądź pielgrzymem nadziei i pokoju. Z Maryją, wiesz, że jesteś na drodze nadziei i pokoju. Z Maryją, gdziekolwiek jesteś niebo nie będzie tajemnicą. To  Miłość, która uzdrawia nas od strachu. To świeci we mnie Bóg! Bóg we mnie. Jego światło towarzyszy nam i podtrzymuje. Nawet jeśli tego nie wiesz, blask pochodzi od Pana, który jest we mnie. Bóg we mnie!

Wideoklip został nakręcony w miejscach, gdzie przed stu laty nastąpiły objawienia maryjne. Według gospodarzy Sanktuarium w Fatimie, piosenka zatytułowana „Bóg we mnie” (Deus em mim) już na początku kwietnia na swoim profilu na Facebooku miała ponad milion odsłon. Utwór jest hymnem trwającej od wczoraj wizyty Ojca Świętego Franciszka w Fatimie. Piosenkę „Bóg we mnie” napisał ks. Tolentino Mendonca do muzyki Joao Gila, założyciela popowej grupy „Trovante” i kompozytora muzyki rozrywkowej. To właśnie popularny muzyk wybrał młodzieżową grupę „Vocal Emotion” do zaśpiewania piosenki zadedykowanej wizycie papieża w Fatimie. Posłuchajcie i popatrzcie.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Patriota – człowiek z wyobraźnią niepodległości
Gwiazda Nadziei

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status