WYDARZENIA

Wartościowe wakacje

Gdy dookoła ekspansja konsumpcjonizmu, deficyty zasad, a granica między dobrem a złem coraz bardziej się rozmywa, Fundacja „Katolicka Inicjatywa Berit” po raz kolejny organizuje dla dzieci i młodzieży letni wypoczynek z wartościami.

W tym roku jest to kolonia w Międzyzdrojach, w terminie od 2 do 15 lipca, w wysokostandardowym ośrodku „Stilo”, dysponującym m.in. własnym basenem, pizzerią i placem zabaw, położonym 100 m od plaży. Ideą przedsięwzięcia oprócz odpoczynku i rekreacji uczestników jest krzewienie fundamentalnych wartości, takich jak wiara, miłość, szacunek wobec siebie i innych, rodzina. Zaplanowane wycieczki edukacyjne, animacje, pokazy talentów będą doskonałą okazją, by zrealizować zamierzone cele wychowawcze. A wszystko pod pieczą zaangażowanej i wykwalifikowanej kadry, która rozumie potrzeby rozwojowe młodego człowieka. A przecież tą najważniejszą z nich jest otwarte serce na Pana Boga i drugiego człowieka.

Koszt kolonii 1550 zł. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 570237631.

Zaplanuj wakacje letnie_01

Zobacz także
Diecezjalne spotkanie młodzieży
Bądźcie moimi świadkami

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status