WYDARZENIA

Demony seksu

Szatan to nie postać z bajki, ale realny byt, którego istnienie potwierdza Pismo Święte i nauka Kościoła. Film „Demony seksu” ukazuje działanie Szatana w życiu człowieka, który łamie szóste przykazanie.

Jedną z inspiracji dla powstania filmu stało się zdanie wypowiedziane przez Maryję w Fatimie do Świętej Hiacynty: „Grzechy, które prowadzą najwięcej dusz do piekła, są to grzechy cielesne”. Do dzisiaj słowa te zachowują swoją aktualność. Film nie koncentruje się jednak na Szatanie i jego działaniu. Podstawowym jego przesłaniem jest ukazanie mocy Boga, Jezusa Chrystusa oraz potęgi wstawiennictwa Matki Bożej w życiu osób, które doświadczyły cierpień ze strony demonów.

Film ks. Sławomira Kostrzewy z udziałem ks. Piotra Glasa, który mówi o tym filmie tak: „Kiedy najcięższe egzorcyzmy kończą się uwolnieniem, jest niesamowita radość, płacz, niedowierzanie, że już jest po wszystkim, wszyscy cieszą się jak dzieci, także ci, którzy posługują, ze mną włącznie… Idziemy do kaplicy, śpiewamy Magnificat. To jest niesamowite”.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Demony seksu”.

Zobacz także
Kim jest Papież Franciszek?
Dołącz do akcji na rzecz ratowania dzieci nienarodzonych!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status