WYDARZENIA

Ma Ma

Nauczycielka Magda traci właśnie pracę w szkole. Wcześniej zostawił ją mąż, który uciekł ze swoją studentką. Matka marzącego o karierze w Real Madryt 10-letniego chłopca musi odnaleźć się w pogrążonej w kryzysie finansowej Hiszpanii. Niestety hiobowych wieści jest więcej.

Piękna Magda dowiaduje się, że ma raka piersi. Natychmiast musi poddać się chemioterapii, która poprzedzi mastektomie. W dniu fatalnej diagnozy na meczu synka poznaje łowcę talentów z Realu Madryt Arturo. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona i córka miały samochodowy wypadek. Tragiczny los łączy ze sobą dwójkę pogrążonych w rozpaczy ludzi. Reżyser pomysłowo miesza ze sobą czasowe płaszczyzny. Przerażenie miesza się z humorem, nadzieja ze zwątpieniem, a szok z próbą przygotowania najbliższych na nieuchronny koniec. kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Mama”.

Zobacz także
Pseudoedukacja forsowana w Brukseli
Diecezjalne spotkanie służby liturgicznej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status