WYDARZENIA

Ogólnopolski Kongres Małżeństw po raz siódmy

Kolejna, największa randka małżeńska w Polsce spotka się z tematem „Wolność i Przebaczenie”. Po ostatnim delikatnym temacie „Liturgia i czułość” przyszedł czas na konkret. Czy wolność przebacza? Czy przebaczenie daje wolność? Co inspiruje, a co ogranicza?

W dniach 6 – 8 października 2017 r. około 150 małżeństw będzie miało możliwość wysłuchania najlepszych specjalistów z zakresu relacji małżeńskich w bezpośrednim odniesieniu do wiary chrześcijańskiej. „Bóg powołał ich do wspólnoty i wzajemnego uzupełniania się”.

Ponieważ małżonkowie są zaczątkiem rodziny – skupiamy się na podnoszeniu jakości małżeństwa. A jak wiemy, każde małżeństwo zaczyna się od randki. Dzisiaj mamy już wspólnie przeżyte doświadczenia. Proponujemy więc wrócić do klimatu cudownego narzeczeństwa i dokładniej przyjrzeć się naszemu dzisiejszemu małżeństwu. Ksiądz Krzysztof Ora – duszpasterz diecezjalny rodzin – -z ogromnym zaangażowaniem i fachowością przejął kontynuację inicjatywy rozpoczętej przez księdza Romana Tomaszczuka (dzisiaj już brata Cypriana).

Przez temat „Wolności i Przebaczenia” uczestników kongresu poprowadzą: Marcin i Monika Gajdowie, ks. Mariusz Rosik, o. Maciej Zięba, Jakub i Agnieszka Kołodziejowie, ks. Mirosław Maliński, Gianna Molla (Włochy), ks. Rafał Mastaler, o. Stanisław Jarosz OSPPE, ks. Krzysztof  Kralka SAC  i Wiesława Stefan. Ponieważ temat jest bardzo wymagający od uczestników, dla wypełnienia zobowiązania randki małżeńskiej mamy dla uczestników chwilę duchowo-artystycznego relaksu. Podczas Kongresu wystąpią dwa zespoły: Mate.O i New life’m.

Liczymy na Wasze zainteresowanie i pomoc w promowaniu kolejnego 7. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw. Relacja video, z poprzednich Kongresów, znajduje się na kanale Fundacji Małżeństwo Rodzina. TUTAJ: link do rejestracji na 7 Ogólnopolski Kongres Małżeństw.

Na podstawie: malzenstworodzina.pl
Zobacz także
Akcja Katolicka szkołą wiary, świętości i apostolstwa
X Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status