NAMYSŁY

My wierzymy

W czasie wielkiej desperacji, gdy zwątpienie wokół nas. Jest jedynym Fundamentem. Wiarę swą mamy w Nim. W tym złamanym pokoleniu, choć ciemność trwa widzimy, że tylko w Nim jest wybawienie. Wiarę swą mamy w Nim. My wierzymy w Boga Ojca. My wierzymy w Syna Moc. My wierzymy w Duchu Świętym i, że życie mamy w Nim. My wierzymy w śmierć na krzyżu, my wierzymy, że zwyciężył zło, my wierzymy w Zmartwychwstanie i, że Pan powróci znów! Miejmy wiarę niewzruszoną, większą niż to mówi pieśń. W czasie pokus i słabości wiarę swą mamy w Nim, wiarę swą mamy w Nim.

To początek, zarejestrowanej ponad rok temu, pieśni formacji „Exodus15”. Ten refleksyjny utwór nie jest jedynie jeszcze jedną piosenką religijną, ale niesie wyznanie wiary. Jest zatem aktem wiary i aktem odwagi wobec świata, dla którego wiara chrześcijańska jest częstokroć „obrazą”. Posłuchajmy całości i podzielmy się tym wyznaniem z innymi.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Dla mnie: tylko Jezus
O chrześcijańskie zasady życia państwowego (3): …stanowczej postawy oczekuje od katolików w polityce Kościół

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.