WYDARZENIA

Niedziela wolna od handlu

Niedziela wolna od handlu jest standardem w wielu państwach Europy i to niekoniecznie ze względów religijnych. Dotyczy to np. Austrii czy Niemiec. Taki projekt ustawy złożyło również polskim rządzącym ponad 500 tys. Polaków!

Niestety, po pierwszym czytaniu projektu i skierowaniu go do komisji (co jest dobrym krokiem), projekt nie jest wg nas sprawnie procedowany i nie wiadomo, czy i kiedy zostanie przyjęty. Jak informuje Misja Gabriela, „Wszyscy mamy świadomość, jak ważna jest rola rodziny w budowaniu pełnowartościowego społeczeństwa. W imieniu wielu środowisk którym na sercu leży dobro rodziny, gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnego wsparcia petycji o przyspieszenie uchwalenia przepisów nadających Polskim Rodzinom prawo do właściwego przeżywania niedzieli. (…) Pełnym sukcesem będzie uchwalenie prawa, które będzie sprzyjało temu, aby rodzice mieli więcej czasu dla swoich dzieci. Chcemy głęboko wierzyć, ze obecny skład parlamentu daje wreszcie szansę na skuteczne wprowadzenie przepisów, które już od wielu lat obowiązują w wielu krajach Unii Europejskiej.”

Prosimy o podpisywanie petycji, której celem jest przyśpieszenie prac nad sukcesem, jakim będzie wolna niedziela dla rodzin. Petycja jest apelem ze strony wszystkich rodzin o przywrócenie podstawowych praw Polskiej Rodzinie. Chcemy, żeby niedziela w sposób pełny była dla rodziny!

http://www.citizengo.org/pl/72292-szanowny-panie-marszalku

Niedziela wolna od handlu_01
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk – dyrektor CitizenGO Polska
Zobacz także
Klucz do wieczności
Oświadczenie po powrocie wolontariuszy z Liberii

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status