U NAS

Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości

Msza św. oraz program artystyczny nawiązujący do 100-lecia objawień w Fatimie – to główne punkty programu tegorocznego Misterium ku czci Świętej Siostry Faustyny. Uroczystości odbędą się z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii pw. Św. Trójcy w Boguszowie-Gorcach. Zapraszamy do udziału w tej duchowej uczcie.

Spotykamy się w czwartek 5 października 2017 r. w kościele pw. Św. Barbary w Starym Lesieńcu (Boguszów-Gorce – ul. Kosynierów 72). Rozpoczynamy o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godz. 16:30 odprawiona zostanie Msza św. z udziałem Polaków i Czechów – w intencji obu narodów oraz pokoju na świecie. Liturgii będzie przewodniczyć ks. prałat Romuald Brudnowski. Na godz. 17:30 zaplanowany jest program artystyczny w wykonaniu Ogólnopolskiego Teatru William-ES pt. „Pastuszkowie Matki Bożej” (reżyseria Danuta Gołdon-Legler, muzyka Georges Gondard, obsada: Aleksandra Bisaga, Danuta Gołdon-Legler, Martyna Michalska, Artur Bisaga, Dawid Pluta i Kacper Rosanowski). Na zakończenie, tj. ok. godz. 18:15 przewidziana jest wspólna agapa.

Jak informuje Pani Henryka Wiaderna – prezes POAK w Boguszowie-Gorcach, cała uroczystość pod hasłem „Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości” będzie miała miejsce w ramach 28. Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

Zobacz także
W poranek niedzieli Zmartwychwstania
Trzymając się wiary – rozmowa z Magdaleną Jarosz, prezes zarządu diecezjalnego Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status