NAMYSŁY

Bądź dla mnie rosą

Bez wody – jak zeschnięty kwiat. Próbuję znaleźć źródło. Potykam się, upadam wciąż, bo tam gdzie szukam – sucho… I pragnę… Pustynny wiatr przewraca mnie. Tracę korzenie, konam. Ostatkiem sił wznoszę swój wzrok ku niebu i z serca wołam: bądź dla mnie rosą. Dotknij duszy mej, abym nie pragnęła już… Chwyć mnie za rękę i prowadź tam, gdzie życie jest. Ucz mnie wypełniać Jego Słowa, abym powstała znów… Bądź dla mnie rosą, dotknij duszy mej, abym nie pragnęła już… Kecharitomene!  

„Bądź dla mnie rosą” to piosenka stanowiąca część ścieżki dźwiękowej dostępnego od kilkunastu dni poruszającego filmu dokumentalnego pt. „Proroctwo”. Przez niespełna dwa tygodnie od udostępnienia go w sieci, odnotowano prawie 240 tysięcy odsłon filmu. Utwór napisała i skomponowała Małgorzata Hutek – wokalistka skupiona w swojej twórczości na przesłaniu biblijnym. Klip jest kolażem nagrania studyjnego i fabularyzowanych sekwencji filmu zrealizowanych w postaci kreskówki. Tak jak cały obraz, tak i piosenka bardzo motywują do modlitwy.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Przeżyliśmy kolejne w naszym życiu święta
Kochana ma Polska!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status