WYDARZENIA

AKCJA – pokaż to, co widzisz

„Zostań reporterem Portalu AKCJA” – pod tym hasłem zamieszczamy niezwyczajne zdjęcia, jakie otrzymujemy od naszych Czytelników. Zdjęcie zostało wykonane na trasie pomiędzy Kłodzkiem a Stroniem Śląskim. Pogoda była fatalna, co nie przeszkodziło zobaczyć jak bardzo lubiane jest Radio Maryja. Tytuł zdjęcia: „… całą dobę!”

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.

Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz 🙂

Zobacz także
Moje spotkanie z Bogiem
Czy zgadzasz się, aby MEN ograniczał uprawnienia rodziców?
Komentarze (1)
  • […] pod tym hasłem zamieszczamy niezwyczajne zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników. Tydzień temu opublikowaliśmy zdjęcie bardzo jednoznaczne. Dzisiaj natomiast zamieszczamy fotografię wymagającą chwili skupienia. Widać na ujęciu […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status