WYDARZENIA

Droga Krzyżowa dzieci

Wielki Post to okres liturgiczny, w czasie którego szczególnie gorliwie odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Czynią to również dzieci wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i przede wszystkim w gronie rówieśniczym. Przeżywanie Męki Pańskiej przez kilkuletnie osoby stanowi doświadczenie, z jakiego dorośli mogą nie pojmować do końca. Serce i umysł dziecka czują wszystko inaczej…

Jutro opublikujemy w portalu AKCJA relację z Drogi Krzyżowej dzieci, która miała miejsce w miniony piątek w Ząbkowicach Śląskich. Tam, z inicjatywy wychowawczyń, katechetek i rodziców rozważanie Męki Pana Jezusa przez 5- i 6-letnie dzieci przyjęło formę niezwykłą. Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA jest zapowiedzią naszej relacji.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, i opisz, następnie wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
W wyborach samorządowych skupiamy się na działaniu prorodzinnym
Rekolekcje asystentów diecezjalnych Akcji Katolickiej w Bardzie Śląskim
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status