NAMYSŁY

Jestem do Niego podobny

Jestem do Niego podobny. Te same oczy mam, co On, a dłonie niosą miłość. Jestem do Niego podobny . Wystarczy jeden krok, a On dokończy wszystko swoją siłą. Zszedł bez wahania na ziemię, żeby zbawić świat. Podpowiedzią była miłość. Co dzień nauczał, że każdy człowiek to mój brat. Mogę kochać Jego siłą. Blisko jest, bo nie chce, bym był sam. Przejdziemy drogę razem, On i ja.

Muzykujący zespół ewangelizacyjny „Mocni w Duchu”, działający przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi ma w swoim repertuarze bardzo dużo muzycznie i duchowo …mocnych utworów. Entuzjazm wiary i ewangeliczne przesłanie ich piosenek sprawiają, że pod wpływem brzmień słuchacze są inspirowani ku wierze i wspólnocie Kościoła. Ewangelizują nie tylko śpiewem, ale także prowadząc warsztaty, dni skupienia i rekolekcje, bo są drużyną, w skład której wchodzi również kapłan. Są wśród nich małżeństwa i młodzież. Na co dzień pracują w swoich zawodach lub uczą się. Posłuchajmy dzisiaj jednej z ich piosenek, jaka powstała w ubiegłym roku pt. „Jestem do Niego podobny”. Czy jestem  podobny…?

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wiele zbrodni Kaina
Nie można bez Chrystusa zrozumieć dziejów Polski

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status