WYDARZENIA

Lewackie media atakują

Na łamach „Gazety Wyborczej” pojawiły się spekulacje, że pod wpływem presji środowisk lewicowych wiceminister Stępkowski odpowiedzialny w MSZ za kwestie praw człowieka ma zostać zdymisjonowany. Minister od dawna w lewicowych mediach był łączony z pozarządową inicjatywą pełnej prawnej ochrony życia oraz obroną małżeństwa i rodziny.

Już zaraz po mianowaniu na stanowisko wiceszefa MSZ swoje zaniepokojenie wyrażały środowiska proaborcyjne oraz grupy LGBT, „wytykając” ministrowi jego działalność na rzecz obrony życia oraz przeciwko kontrowersyjnej ustawie o uzgodnieniu płci, sprzeciw wobec związków partnerskich, edukacji seksualnej czy adopcji dzieci przez homoseksualistów. „Gazeta Wyborcza” sugeruje, że minister Stępkowski ma zostać zdymisjonowany, bo pozarządowy prawniczy Instytut „Ordo Iuris”, którego był założycielem, zaangażował się w obywatelską inicjatywę na rzecz pełnej ochrony życia ludzkiego. Twierdzi przy tym, że oficjalnym powodem dymisji ma być obarczenie wiceministra odpowiedzialnością polityczną za zaproszenie do Polski Komisji Weneckiej Rady Europy. Tymczasem powszechnie wiadomo, że instytucje Rady Europy podejmowały działania dotyczące Trybunału Konstytucyjnego niezależnie od formalnej decyzji polskiego rządu w tym zakresie.

KLIKNIJ I PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE WICEMINISTRA

Nie możemy pozwolić, aby pod naciskami środowisk lewicowych zdymisjonowano ministra Stępkowskiego, który swoimi działaniami chroni najważniejsze dla Polaków wartości, takie jak małżeństwo, rodzina, obrona życia. Dlatego podpisz petycję i przyłącz się do akcji poparcia dla ministra Stępkowskiego. Roześlij ten apel do swoich znajomych. Razem obronimy ministra przed szkalowaniem i bezpodstawnymi oskarżeniami.

Zobacz także
Modlitwa o uzdrowienie
20 lat Akcji Katolickiej w Polsce

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status