NAMYSŁY

Oddal lęk

Gdy widzisz swą przyszłość niejasno, a przyszłość Twoją osłabia lęk. Przypomnij sobie, że blisko jest Bóg. Jego oczom nie umknie nic. Świat cały ma w swych rękach i nic nie dzieje się bez Jego wiedzy. I chociaż ból dopuszcza, czyni to dla dobra tych, których kocha. Oddal lęk. Wielkich dzieł dokonał Pan, już pokonał śmierć – zmartwychwstał! Oddal lęk. Unieś wzrok. Twój anioł stróż nie śpi, podtrzyma twój wzrok. Gdy masz zmartwień moc, a wicher wzmaga się bardziej i bardziej, unieś swój wzrok ku niebu. Proś z wiarą, gdyż On ciebie słucha. Niech nic ci pokoju nie mąci, gdyż Pan wędruje z Tobą. Nie wątp więc w Jego siłę, mężnie staw czoła w walce.

Jedenaście sióstr zakonnych z: Chile, Argentyny, Peru, Filipin i Chin stworzyło w Hiszpanii zespół „Siervas”. W prezentowanej dzisiaj piosence siostry śpiewają o tym, że zaufanie Bogu ma sens mimo, że czasy współczesne takiej postawie nie sprzyjają.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Uwielbiam Cię pokornie, Bóstwo utajone
Za rękę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość