WYDARZENIA

Weź swój krzyż

Działająca w ramach Ruchu Światło – Życie wspólnota Domowy Kościół zaprasza na Drogę Krzyżową, która będzie wiodła na Górę Chełmiec.

Zaproszenie jest skierowane do oazowiczów, przyjaciół i wszystkich chętnych, którzy chcą przeżyć Drogę Krzyżową we wspólnocie. Droga Krzyżowa ruszy w najbliższą sobotę 16 marca 2013 r. o godz. 10:30. Wyjście nastąpi spod kościoła pod wezwaniem Trójcy Świętej przy rynku w Boguszowie – Gorcach.

Z kolei w piątek 22  marca 2013 r. nabożeństwo Drogi Krzyżowej można przeżyć i przebyć na trasie  z przełęczy Tąpadła na Ślężę.  Zdecydowani na tę szczególną formę wspólnej modlitwy spotykają się o godz. 19:00 na przełęczy Tąpadła. Organizatorem jest ks. Adam Woźniak – diecezjalny moderator Domowego Kościoła.

Jak już informowaliśmy w sobotę 23 marca 2013 r. w Kłodzku odbędzie się Droga Krzyżowa w ramach adresowanego do młodzieży całodziennego spotkania pod hasłem „Wiara? Podaj dalej!

W wielu parafiach organizowane też będą nabożeństwa Drogi Krzyżowej ulicami miast i wsi. Ta niezwykła formuła przeżywania Męki Pańskiej w okresie Wielkiego Postu pozwala przypomnieć sobie i rozważać słowa:  >> … Jeżeli chcesz Mnie naśladować to weź swój krzyż na każdy dzień i chodź ze Mną zbawiać świat… <<

(kk)

Na podstawie: Ruch Światło – Życie Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
Iskierka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status