WYDARZENIA

Misyjne śpiewanie

Propagowanie piosenki misyjnej i religijnej jako formy nowej ewangelizacji, wspieranie rozwoju religijnego młodego pokolenia, rozbudzenie inwencji twórczej i odwagi w prezentacji swojej twórczości, odkrywanie młodych talentów i promocja talentów w środowisku lokalnym. To główne cele Festiwalu Piosenki Misyjno-Religijnej, który za miesiąc odbędzie się w Udaninie.

Organizatorami przeglądu są Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Udaninie oraz Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej. Zaproszenie skierowane jest do dzieci ze szkół podstawowych i z parafialnych ognisk misyjnych Diecezji Świdnickiej (oraz Powiatu Środa Śląska). Festiwal odbędzie się dnia 15 maja 2013  r. Początek o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej w Udaninie. Chętnych do udziału proszeni są o zgłaszanie się do organizatora Festiwalu – Pani Violetty Leńskiej tel. 692077585,  mail le-v@o2.pl w terminie do dnia 5 maja 2013 r. Regulamin Festiwalu dostępny jest na stronie internetowej www.misje.diecezja.swidnica.pl

(kk)

ZOBACZ TAKŻE: Aby Chrystus był zawsze słyszany

Na podstawie: Diecezja Świdnicka.pl , sp-udanin.republika.pl

Zobacz także
Płacz pod sercem
Człowiek dialogu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status