WYDARZENIA

Wakacje ojców z dziećmi

Czy jesteś ojcem, który potrafi stanąć na wysokości zadania?  Czy chcesz stawać się ojcem na miarę potrzeb swych dzieci? Szukasz odpowiedzi na te pytania? Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na rekolekcje: Świętorodzinne wakacje ojców z dziećmi pod hasłem „Śladami Józefa”.

Rekolekcje będą czasem pogłębiania relacji z Bogiem, z sobą samym, z własnym dzieckiem. Będzie to również okazja do wypoczynku i aktywności fizycznej (przemierzanie górskich szlaków – „rekolekcje w drodze”).  Na sesję zapraszamy ojców z dziećmi. Naszym przewodnikiem w drodze będzie Święty Józef. Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Sobczak w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej (ul. Zamkowa 10). Rekolekcje rozpoczną się w środę 12 sierpnia 2013 r., godz. 17:30 i trwać będą do niedzieli 18 sierpnia 2013 r., do godz. 15:00.

Szczegółowych informacji możesz dowiedzieć się na stronie: www.szczytnik.msf.opoka.org.pl. Udział można zgłaszać wypełniając formularz na tej stronie  lub bezpośrednio u ks. Pawła Sobczaka ( tel: 797907402  oraz  e-mail:  1pawso@gmail.com ).

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Czy zgadzasz się, aby MEN ograniczał uprawnienia rodziców?
Maryi, Matce czułości, pragniemy powierzyć wszystkich chorych

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status