WYDARZENIA

Tobiasz i Sara

Jeśli jesteś szczęśliwy(a) w swoim małżeństwie, pragniesz jednak pogłębić  wiarę oraz przeżyć niezwykłe rekolekcje i spotkanie z Bogiem – przyjedź. Jeśli widzicie w waszym małżeństwie problemy, Jeśli wydaje się Wam, że po  tylu latach spędzonych z sobą nic Was nie zaskoczy. A może dopiero niedawno Wasz związek się rozpoczął, szukacie drogowskazu i pytacie się jak żyć?

Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na  niezwyczajne rekolekcje dla małżeństw pod hasłem „Tobiasz i Sara”. Ten kurs to swoiste rekolekcje dla małżonków. To czas odnowienia, a może po raz pierwszy podjęcia decyzji o tym, na kim budować małżeństwo. To spotkanie dwóch wspólnot osób: Boga w Trójcy Jedynego z małżeństwem, które stanowi jedność męża i żony. Na kursie „Tobiasz i Sara” nie usłyszysz samych słów. Nie spodziewaj się tu wykładów umoralniających i pouczających. Będzie to bardzo intensywny czas, pełen aktywizacji i głębokich przeżyć duchowych.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 25 października 2013 r., godz. 17:00. Trwać będą do niedzieli 27 października 2013 r. do godz. 14:00. Miejscem spotkania jest Ośrodek Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej – ul. Zamkowa 10. Więcej informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje ojciec Paweł Sobczak – tel.: 797907402 lub e-mail: 1pawso@gmail.com

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Skala protestu jest ogromna
Z pomocą poszkodowanym przez wichury

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status