WYDARZENIA

Radosne oczekiwanie

„Oto Pan Bóg przyjdzie…”- słowa pieśni adwentowej wprowadzają nas w czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Jednak w dzisiejszych czasach wciąga się nas w „zewnętrzne” przygotowania  do Świąt Bożego Narodzenia.

Warto zachować równowagę i nie dać się zwieść, aby zasiadając do wigilijnego stołu mieć poczucie, że Jezus rodzi się w moim i Twoim sercu. Wiem, że wielu z nas będzie czuwać w sposób duchowy oczekując na modlitwie przyjścia Zbawiciela. Szczególnym tego wyrazem będzie modlitwa roratnia w naszych parafiach, kaplicach, w domach i szpitalach.

Tegoroczne przeżywanie czasu poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia pragniemy ubogacić doświadczeniem wspólnoty. Przeżywając zatem adwentowe zamyślenie spotkajmy się w najbliższą sobotę 7 grudnia 2013 r. w Świdnicy na I Forum Katolickim pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Zapraszam do udziału w tym szczególnym wydarzeniu organizowanym przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej –

>>> TUTAJ ZAPROSZENIE W WERSJI AUDIO <<<

Uczyńmy to, byśmy z jeszcze większą odwagą i z mocą zaśpiewali: „Marana Tha” – Przyjdź Panie Jezu. Życząc błogosławionego czasu Adwentu i z nadzieją na spotkanie podczas Forum – serdecznie pozdrawiam.

Monika Rejman

Prezes Zarządu

DIAK Diecezji Świdnickiej

TU MOŻESZ POBRAĆ PROGRAM I INFORMACJE O FORUM

I FORUM KATOLICKIE „JEDEN KOŚCIÓŁ” NA FACEBOOK’U

Zobacz także
Rekolekcje „dla” AKCJI
Zanurzeni w przeszłości spoglądamy w przyszłość

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status