WYDARZENIA

Zatrzymajmy dyktaturę mniejszości

SLD i Twój Ruch (wcześniej Ruch Palikota), pod przykrywką nowelizacji ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów UE w zakresie równego traktowania, chce wprowadzić w Polsce faktyczną homodyktaturę. Projekt został już przegłosowany i przyjęty do pracy w komisjach.

Projekt wprowadza zakaz dyskryminacji m.in. ze względu na tzw. „ekspresję płciową” i „tożsamość płciową”, co w praktyce będzie oznaczać, że publiczne epatowanie perwersyjnymi zachowaniami seksualnymi będzie szczególnie chronione przez prawo, a sprzeciw wobec tych zachowań będzie z kolei karany. Projekt nowelizacji realizuje postulaty wysuwane przez organizacje LGBTQ i może oznaczać istotne ograniczenia dla swobód obywatelskich. Nowelizacja wprowadza nowe przesłanki dyskryminacji („tożsamość płciowa”, „ekspresja płciowa”) zaś zastosowanie dotychczasowych znacznie się rozszerza poza stosunki z zakresu prawa pracy. Po nowelizacji zakaz dyskryminacji można będzie odnosić do treści publikowanych w masmediach.

Nie bądźmy obojętni i wyraźmy nasz sprzeciw wobec dyktatury mniejszości. Można to uczynić m.in. wysyłając protest wobec projektu ustawy procedowanej przez Sejm RP poprzez stronę internetową: stopdyktaturze.pl

(kk)

Na podstawie: stopdyktaturze.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE ARTYKUŁ „DLACZEGO GENDER JEST GROŹNE?”

Zobacz także
Przybądźcie proszę do Częstochowy
Biskup Mirosław Milewski nowym krajowym asystentem Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status