WYDARZENIA

Jesteśmy katolikami. Witaj w Domu!

Kościół Katolicki jest wielką światową wspólnotą, której założycielem jest nasz Pan – Jezus Chrystus. Opowiedz o tym każdemu, kogo spotkasz, szczególnie tym, którzy od Kościoła odeszli.

„Jesteśmy katolikami. Witaj w Domu!” – piękny i nawet wzruszający amerykański klip promujący Kościół Katolicki w polskiej wersji językowej. Tę chwilę dynamicznej i łagodnej zarazem refleksji oddajemy dzisiaj Czytelnikom, abyście przekazali go dalej. Obejrzyj jeszcze jeden filmik z tej samej serii (ustaw 3 klip z playlisty). Jest w nim przesłanie o naszej wspólnej i pięknej wierze.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Jedyność Jezusa Chrystusa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość