WYDARZENIA

Jezus w centrum Kościoła

Wczoraj zakończył się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jezus stał się jednym z nas. W Kościele doświadczamy prawdy, że nasz Pan jest w samym środku naszego życia. I nie chodzi tylko o to, że będąc w kościele klękamy przed Dzieciątkiem, śpiewamy kolędy i wspominany Boże Narodzenie. Kościołem jesteśmy wszędzie tam, gdzie głosimy Dobrą Nowinę.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może zauważasz piękno architektury, krajobrazu, które inspirują wiarę – sfotografuj to. W naszym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA opublikujemy to zdjęcie, jako kolejne w albumie. Uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Ostatni koncert „Bardzkiego Lata Organowego”
Pomoc dla powodzian
Komentarze (1)
  • […] Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA” ukazuje jedną z chwil Chrztu Świętego udzielanego w parafii prawosławnej w Ząbkowicach Śląskich. Wierni tego Kościoła mają swoje wspólnoty w kilku miastach naszej Diecezji, a zatem mamy też wiele okazji, by się z nimi spotykać i dawać wzajemnie świadectwo umacniające w wierze. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status