WYDARZENIA

Modlitwa, pamięć, obecność

Jak każdego roku w dniu rocznicy odejścia Błogosławionego Jana Pawła II do Domu Ojca spotkamy się na wspólnej modlitwie.

Tegoroczna nasza obecność na wspólnej modlitwie i rozważaniach ma szczególny wymiar, bo odbędzie się na kilkanaście dni przed zapowiedzianą przez Papieża Franciszka kanonizacją Jana Pawła II i Jana XXII. Będziemy zatem przygotowywać się do wyczekiwanego przez nas dnia, w którym wołanie „Santo Subito” wróci do nas poprzez ogłoszenie polskiego papieża Świętym.

Coroczne wałbrzyskie spotkanie modlitewne będzie miało miejsce dokładnie za tydzień, tj. w środę 2 kwietnia 2014 r. na stadionie na Białym Kamieniu. Początek o godz. 16:30 programem słowno-muzycznym. Punktualnie o godz. 17:00 rozpocznie się uroczysta Msza św. O godz. 19:00 program multimedialny poświęcony Janowi Pawłowi II, a o 20:15 środowisko Ludzi Jana Pawła II poprowadzi Misterium Odkupienia. Dokładnie o godz. 21:00 weźmiemy udział w Apelu Jasnogórskim, który zakończy się specjalną modlitwą wdzięczności za Jana Pawła II o godz. 21:37.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Rorate cæli…
Nowy Rok już blisko…

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status