WYDARZENIA

Wielkopostny dzień skupienia

Zgodnie z kalendarium Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej na 2014 rok w sobotę 15 marca br. odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej, który przeżywać będziemy w  Grzmiącej k/Głuszycy.

Ramowy plan dnia skupienia:

9:45 – wyjazd spod kościoła pw. Chrystusa Króla w Głuszycy (ul. Bolesława Chrobrego, gdzie będę na Państwa czekała i skąd pojedziemy razem do Grzmiącej),

10:00 – Msza św. – kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Grzmiącej, następnie konferencja, którą wygłosi dla nas ks. dr Sławomir Augustynowicz – asystent diecezjalny Akcji Katolickiej.

Po części modlitewnej historię kościoła w Grzmiącej  przedstawi nam Pani Bogumiła Kociumaka – prezes POAK w Świdnicy.

Jeśli będą sprzyjające warunki atmosferyczne, to powędrujemy na wzgórze Rogowiec. W kościele nie jest ciepło i dlatego bardzo proszę założyć wygodne obuwie i ciepłą odzież. Powrót pod kościół w Grzmiącej i przejazd do salki katechetycznej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy i zakończenie ok. 15:00.

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej oraz rodziny. Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o zgłaszanie do mnie udziału do 10 marca.

Z Panem Bogiem 

Monika Rejman

Prezes Diecezjalnego Instytutu

Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Fot: screen z wirtualnego spaceru pod Gminie Głuszyca

Zobacz także
Modlitwa o pokój
Rodzina – aspekty duszpasterskie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość