WYDARZENIA

Zimowisko

Zbliżają się ferie zimowe. Na ten czas Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Polanicy Zdroju organizuje bogate w program „Zimowisko”.

W dniach od 14 do 16 lutego 2014 r. odbędzie się krótki, ale za to obfitujący w wiele atrakcji obóz zimowy pod Czarną Górą. W programie m.in. nauka jazdy na nartach dla osób początkujących, w czym pomagać będzie wykwalifikowany instruktor. Ponadto uczestników czekają wycieczki na Górę Igliczną oraz na kryty basen w Lądku Zdroju. Dla miłośników tańca zaplanowana jest także dyskoteka.

Organizatorem „Zimowiska” jest ks. Marcin Zawada (tel: 797298216). Koszt udziału jednej osoby wynosi 150 zł (w tym: wyżywienie, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie, transport, zakwaterowanie i karnety na wyciąg narciarski).

Zobacz także
Grzech pokoleniowy i uzdrowienie międzypokoleniowe
Akcja Katolicka wobec swojej historii i zadań współczesności – w 20. rocznicę istnienia (2)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość