WYDARZENIA

Walczę o Ciebie

Pod hasłem „Walczę o Ciebie” już jutro odbędzie się kulminacyjny dzień rekolekcji Diecezji Świdnickiej związanych z 10-leciem naszego Kościoła lokalnego. O tych szczególnych dniach informował już Portal AKCJA. Zobacz program na niedzielę. 

Całodzienne spotkanie rekolekcyjne odbywać się w będzie w niedzielę 29 czerwca 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Program spotkania jest następujący:

9:00 – zawiązanie wspólnoty i uwielbienie

10:00 – konferencja I – o. Antonello, o. Enrique, Rogerio,

11:30 – przerwa,

12:00 – konferencja II – o. Antonello, o. Enrique, Rogerio,

13:30 – obiad,

15:00 – Msza św. pod przewodnictwem księdza biskupa Ignacego Deca.

Załączamy wideo-zaproszenie, jaki kieruje do nas Ksiądz Biskup Ignacy Dec.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Jak co tydzień na Portalu AKCJA, proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Chlebie żywy
Z Apostołami Bożego Miłosierdzia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość