WYDARZENIA

Koronka na ulicach naszych miast

Za miesiąc w całej Polsce odbywać się będzie modlitewna akcja pod hasłem „Iskra Bożego Miłosierdzia.

Czy masz odwagę wyjść na ulicę z Iskrą Bożego Miłosierdzia? – pytają organizatorzy związani z tą inicjatywą.  Od siedmiu lat w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko (spowiednika św. Faustyny) wychodzą raz w roku na ulicę z koronką w ręku, by prosić Boga o Miłosierdzie dla nas i całego świata.

W tym roku szczególnie modlą się za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i za Ukrainę i zapraszają wszystkich, by odważnie wyszli na ulicę i wołali do Boga. Patronat honorowy nad tą wspólną modlitwą objął Metropolita Łódzki  arcybiskup  Marek Jędraszewski. Akcja Katolicka w Polsce gorąco popiera ten apel i zachęca swoich członków do udziału w wielkiej modlitwie o Boże Miłosierdzie.

Koordynatorzy akcji modlitewnej proszą o potwierdzenie, które miasta włączają się w tę modlitwę na adres: iskra111@onet.eu

(kk)

Na podstawie: ak.org.pl

Zobacz także
Cud nad Wisłą
Tajemnica cudu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status