WYDARZENIA

Już Adwent

Rozpoczął się Adwent – czas postu, w czasie którego wyczekujemy nadejścia naszego Pana. Jego droga ku człowieczej postaci zaczęła się od „tak” Maryi. Dlatego w czasie Adwentu skupiamy się, by rozważać znaczenie owego „tak” w naszym życiu – religijnym, społecznym, rodzinnym, zawodowym i osobistym.

Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w Katedrze Świdnickiej, a więc w duchowym centrum Diecezji Świdnickiej. Może warto w okresie tegorocznego Adwentu znaleźć czas na nawiedzenie matki świdnickich kościołów, by zaczerpnąć duchowej mocy na dobre przeżycie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia…

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
Bóg nie umarł

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.