WYDARZENIA

Mary Wagner znowu aresztowana!

Mary Wagner Święta Bożego Narodzenia spędziła w więzieniu – aresztowano ją w Wigilię! Ta dzielna kanadyjska obrończyni życia, spędziła już w więzieniu 23 miesiące. Za co? Za modlitwę w intencji poczętych dzieci i ich rodziców oraz rozdawanie białych róż matkom, które rozważały aborcję.

Trudno uwierzyć w to, że za rozmawianie z kobietami, które decydują się pójść do „kliniki” aborcyjnej, można trafić do więzienia. Piszemy do ambasadora Kanady w Polsce – pani Alexandry Bugailiskis z prośbą o podjęcie jak najszybszych kroków w celu uwolnienia Mary! Mary Wagner powiedziała, że wsparcie ze strony Polaków jest dla niej bardzo ważne. Działajmy!

Podpisując petycję wysyłamy wiadomość do pani Ambasador.

http://citizengo.org/pl/15128-b

Oto relacja p. Szymona z wczorajszej wizyty w więzieniu (z profilu na fb „Mary Wagner w Polsce”):  >> Wizyta trwała 30 minut. Szczerze pisząc to moja pierwsza wizyta w więzieniu i czułem się dziwnie – kraty, zasieki, kontrola przed wejściem, rozmowa przez słuchawkę i za szybą. To utrudniało kontakt z Mary, choć bardzo ciepło nam się rozmawiało. Mary zadawała wiele pytań o nas i nasze życie, ale też i nam się udało o niej porozmawiać  Pierwszy cały dzień który spędziła w więzieniu to była Wigilia Bożego Narodzenia. Nie ma kapłana w tym zakładzie karnym ale był pastor z którym mogła czytać Biblię i wspólnie się pomodlić. (…) Powiedziała nam, że przez pierwszy tydzień jest w części więzienia o zaostrzonym rygorze. Jest to stała procedura kiedy testuje się więźnia, jak się zachowuje i czy może trafić do innej części, jeśli sprawuje się poprawnie. Później trafi do innej części wiezienia i wówczas będzie mogła mieć okno w w celi i częściej wychodzić na spacery. (…) Mary mówiła, że będzie miała rozprawę 16-ego stycznia. Obecnie ma dwa procesy – za to ostatnie „przestępstwo” oraz apelacje od wyroku za poprzednie.”

Podpisujmy i zachęcajmy do podpisów naszych znajomych.

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director CitizenGO

Zobacz także
Cud nad Wisłą
Zawsze możesz wybrać MIŁOŚĆ

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość