WYDARZENIA

Mary Wagner znowu aresztowana!

Mary Wagner Święta Bożego Narodzenia spędziła w więzieniu – aresztowano ją w Wigilię! Ta dzielna kanadyjska obrończyni życia, spędziła już w więzieniu 23 miesiące. Za co? Za modlitwę w intencji poczętych dzieci i ich rodziców oraz rozdawanie białych róż matkom, które rozważały aborcję.

Trudno uwierzyć w to, że za rozmawianie z kobietami, które decydują się pójść do „kliniki” aborcyjnej, można trafić do więzienia. Piszemy do ambasadora Kanady w Polsce – pani Alexandry Bugailiskis z prośbą o podjęcie jak najszybszych kroków w celu uwolnienia Mary! Mary Wagner powiedziała, że wsparcie ze strony Polaków jest dla niej bardzo ważne. Działajmy!

Podpisując petycję wysyłamy wiadomość do pani Ambasador.

http://citizengo.org/pl/15128-b

Oto relacja p. Szymona z wczorajszej wizyty w więzieniu (z profilu na fb „Mary Wagner w Polsce”):  >> Wizyta trwała 30 minut. Szczerze pisząc to moja pierwsza wizyta w więzieniu i czułem się dziwnie – kraty, zasieki, kontrola przed wejściem, rozmowa przez słuchawkę i za szybą. To utrudniało kontakt z Mary, choć bardzo ciepło nam się rozmawiało. Mary zadawała wiele pytań o nas i nasze życie, ale też i nam się udało o niej porozmawiać  Pierwszy cały dzień który spędziła w więzieniu to była Wigilia Bożego Narodzenia. Nie ma kapłana w tym zakładzie karnym ale był pastor z którym mogła czytać Biblię i wspólnie się pomodlić. (…) Powiedziała nam, że przez pierwszy tydzień jest w części więzienia o zaostrzonym rygorze. Jest to stała procedura kiedy testuje się więźnia, jak się zachowuje i czy może trafić do innej części, jeśli sprawuje się poprawnie. Później trafi do innej części wiezienia i wówczas będzie mogła mieć okno w w celi i częściej wychodzić na spacery. (…) Mary mówiła, że będzie miała rozprawę 16-ego stycznia. Obecnie ma dwa procesy – za to ostatnie „przestępstwo” oraz apelacje od wyroku za poprzednie.”

Podpisujmy i zachęcajmy do podpisów naszych znajomych.

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director CitizenGO

Zobacz także
Duchowa podróż do świątyni Boga
Życie musi być zawsze przyjęte i chronione

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status