WYDARZENIA

Konwencja sankcjonuje przemoc wobec rodziny

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przesłało do wiadomości Prezes i Zarządu KIAK apel skierowany do parlamentarzystów w związku z zaplanowanym głosowaniem nad ratyfikacją Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Zdaniem przewodniczącego stowarzyszenia „przedłożona do dyskusji Konwencja o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej faktycznie jest konwencją sankcjonującą przemoc wobec rodziny.

Kolejny raz Parlament ma dyskutować i głosować zgodę na ratyfikację Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Przedłożona do dyskusji Konwencja o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej faktycznie jest konwencją sankcjonującą przemoc wobec rodziny! Wartości, jak religia, kultura, tradycja, honor, na których większość z nas i nasze rodziny budujemy własną tożsamość – wskazywana jest w Konwencji jako źródło opresji. Nakaz promocji niestereotypowych ról seksualnych, homoseksualizmu itd. ma być „lekarstwem” na zło przemocy wobec kobiet. Natomiast najważniejszych wychowawców młodego pokolenia – rodziców – Konwencja wyłącza z ich roli, pod groźbą kar sądowych. To jest przemoc – wobec rodziny!

Przemoc sama w sobie jest złem i należy ją zwalczać, ale nie za pomocą przemocy wobec fałszywie wskazanych oprawców (rodzina, religia, kultura). Polski Naród nie zasługuje na takie traktowanie. Wyrażamy sprzeciw wobec takiego traktowania obywateli i wyborców. Oczekujemy, że wybrani do Parlamentu reprezentanci Narodu zachowają się w tej sytuacji godnie i nie ulegną feministyczno – genderowej władzy narzucającej obce naszej kulturze „standardy” ze świata rewolucji seksualnej i odrzucą  możliwość ratyfikacji obłudnej Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

Dr n. med.  Kazimierz Kapera

Prezydent Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich

Na podstawie: ak.org.pl

 

Zobacz także
Niezwyczajne rekolekcje dla małżeństw
Na Pomorzu potrzebna jest każda para rąk!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość