WYDARZENIA

Chcę widzieć Cię

Chcę widzieć Cię w życiu mym Wywyższonego. Chcę widzieć Cię w życiu mym, chcę widzieć Cię w życiu mym Wywyższonego. Chcę widzieć Cię w życiu mym. Gdy boję się o to, co pomyślą inni, zatrzymaj mnie. Ważne jest co myślisz Ty. Gdy troszczę się tylko o to, co jest moje, zatrzymaj mnie. I skrusz moje serce.

„Pielęgnowanie wewnętrznej komnaty ciszy i skupienia skutecznie zwalczy w naszym życiu pośpiech, który jak szkodnik pożera w nas Boże życie, zanim zdąży jeszcze zakwitnąć.  Jak pielęgnować komnatę?  To właśnie wyciszenie w modlitwie buduje w naszym wnętrzu to tajemne miejsce spotkań, naszą prywatną pustelnię. Ale cóż  takiego atrakcyjnego w wewnętrznej pustelni?  Otóż poza Bogiem jesteś jedyną osobą która posiada do niej wyłączny i nieograniczony dostęp. W każdej chwili możesz tam wejść i skryć się przed wdzierającym się w życie chaosem zepsutego świata.  Ta komnata nie jest stąd.  Pochodzi z tajemnej krainy Boga i posiada niesamowite właściwości.  Im więcej czasu w niej spędzasz, tym większa się staje, a twój dostęp do niej staje się szybszy i łatwiejszy.  Jest to jednak szybkość pochodząca z innego wymiaru, z innej rzeczywistości i nie ma nic wspólnego z pośpiechem tego świata.” – tak pisze m.in. na swoim blogu gorzowska muzyczna formacja ewangelizacyjna „Fisheclectic”. Grają w stylu „indie pop”, który pięknie niesie duchowe przesłanie. W swojej twórczości „Fisheclectic” porusza temat bliskiej relacji człowieka z Bogiem, z Jezusem.  Muzyka  jest   połączeniem elektroniki z dźwiękami akustycznymi, wymykającym się typowym ramom stylistycznym. To wielowarstwowy kolaż dźwięków,  przypominający serię ruchomych obrazów tworzących jedną opowieść. Poza śpiewem, muzycy w swojej twórczości korzystają z takich instrumentów jak skrzypce elektryczne, mandolina, sitar , trąbka, gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna, kontrabas, piano akustyczne i elektryczne, dźwięki otoczenia i odgłosy przyrody. Jedną z ich piosenek ofiarujemy dzisiaj ku refleksji…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Jest Dobra Nowina dla Ciebie
III Pielgrzymka Motocyklistów Dolnego Śląska

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status