WYDARZENIA

Boska interwencja

Przez sześć lat pracy jako szkolny trener footballu, Grant Taylor nie odnosi ze swoją drużyną żadnych sukcesów. Kryzysy zawodowy i osobisty powodują, że chce się poddać i rzucić wszystko.

Dopiero niespodziewany gość skłania go do uwierzenia w potęgę wiary i nadziei. Grant odkrywa w sobie siłę by wytrwać i dalej walczyć. Nie poddaje się po pierwszej porażce tylko idzie dalej i stawia czoło różnym sytuacjom. A gdy zaczyna się „dobra passa” to nie spoczywa na laurach tylko pnie się coraz dalej, aż w końcu zwycięża pod każdym względem.

„Boska interwencja” to wspaniały film o potędze wiary, która daje siłę by zwyciężać. Jest oparty jest na biblijnych fundamentach (wiara w Jezusa, zaufanie, modlitwa, miłość, wytrwanie, zwycięstwo). Pokazuje, że Bóg jest w stanie zainterweniować w każdej sytuacji naszego życia. Podstawą jest aby Bogu zaufać, mimo okoliczności, które obecnie mogą nie być nam sprzyjające. Jednak Bóg może przemienić każdą porażkę w zwycięstwo. Tylko On jest w stanie otworzyć drzwi, których nikt nie może otworzyć… Film niesie przesłanie: nie poddawaj się! nie wycofuj się! nie trać nadziei!

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Boska interwencja”.

Zobacz także
Ratujmy BOŻE NARODZENIE przeżywając je do głębi (2)
Biała kanonizacja

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.