NAMYSŁY

Ojcze, któryś w niebie jest

Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Niech nastanie Twe królestwo dziś, a wola Twoja wypełnia się. Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Jak w niebie tak i tu. Powszedni chleb niech da nam Bóg. Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Odpuść winy wszystkim nam jak i my czynimy wciąż tak braciom swym.  Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Na pokusę nigdy nie wiedź nas. Od złego zbaw po wieczny czas.

„Ojcze nas”, które znamy z codziennej modlitwy, choć wyrażone nieco inaczej i potem „Baba Yetu”, czyli w języku suahili. Obie wersje śpiewa zespół wokalny o znamiennej nazwie „Heaven Up” z Lublina. Zespół tworzą znakomici, profesjonalni instrumentaliści i wokaliści znani na scenie chrześcijańskiej i nie tylko. Heaven Up na swoim koncie ma wspólne koncerty z Mieczysławem Szcześniakiem, Kasią Wilk i Stanisławem Sojką, Moniką Kuszyńską oraz podjął stałą współpracę z saksofonistą – Michałem Kobojkiem – znanym z takich formacji jak Varius Manx czy Krzysztof Ścierański Quartet.

Na swoim koncie mają promocyjną płytę zatytułowaną „Głowa do góry”, na której znalazło się 6 autorskich kompozycji zespołu. Co w zespole najważniejsze to wspólna modlitwa i uwielbienie Boga podczas koncertów – każdy z nich poza materią muzyczną niesie ze sobą przesłanie duchowe a Osobą, która łączy nas wszystkich w jedno jest Jezus Chrystus.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Potrzebni są ludzie świeccy rozumiejący potrzebę stałej formacji
Niech wspólnoty kościelne będą miejscami słuchania, dialogu, pocieszenia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość