NAMYSŁY

Ojcze, któryś w niebie jest

Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Niech nastanie Twe królestwo dziś, a wola Twoja wypełnia się. Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Jak w niebie tak i tu. Powszedni chleb niech da nam Bóg. Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Odpuść winy wszystkim nam jak i my czynimy wciąż tak braciom swym.  Ojcze, któryś w niebie jest. Niech się święci Imię Twe. Na pokusę nigdy nie wiedź nas. Od złego zbaw po wieczny czas.

„Ojcze nas”, które znamy z codziennej modlitwy, choć wyrażone nieco inaczej i potem „Baba Yetu”, czyli w języku suahili. Obie wersje śpiewa zespół wokalny o znamiennej nazwie „Heaven Up” z Lublina. Zespół tworzą znakomici, profesjonalni instrumentaliści i wokaliści znani na scenie chrześcijańskiej i nie tylko. Heaven Up na swoim koncie ma wspólne koncerty z Mieczysławem Szcześniakiem, Kasią Wilk i Stanisławem Sojką, Moniką Kuszyńską oraz podjął stałą współpracę z saksofonistą – Michałem Kobojkiem – znanym z takich formacji jak Varius Manx czy Krzysztof Ścierański Quartet.

Na swoim koncie mają promocyjną płytę zatytułowaną „Głowa do góry”, na której znalazło się 6 autorskich kompozycji zespołu. Co w zespole najważniejsze to wspólna modlitwa i uwielbienie Boga podczas koncertów – każdy z nich poza materią muzyczną niesie ze sobą przesłanie duchowe a Osobą, która łączy nas wszystkich w jedno jest Jezus Chrystus.

https://www.youtube.com/watch?v=FxNBIdCsdY0

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Niezachodząca nigdy gwiazda poranna
Pasterzem moim jest Pan!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status