WYDARZENIA

Ma Ma

Nauczycielka Magda traci właśnie pracę w szkole. Wcześniej zostawił ją mąż, który uciekł ze swoją studentką. Matka marzącego o karierze w Real Madryt 10-letniego chłopca musi odnaleźć się w pogrążonej w kryzysie finansowej Hiszpanii. Niestety hiobowych wieści jest więcej.

Piękna Magda dowiaduje się, że ma raka piersi. Natychmiast musi poddać się chemioterapii, która poprzedzi mastektomie. W dniu fatalnej diagnozy na meczu synka poznaje łowcę talentów z Realu Madryt Arturo. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona i córka miały samochodowy wypadek. Tragiczny los łączy ze sobą dwójkę pogrążonych w rozpaczy ludzi. Reżyser pomysłowo miesza ze sobą czasowe płaszczyzny. Przerażenie miesza się z humorem, nadzieja ze zwątpieniem, a szok z próbą przygotowania najbliższych na nieuchronny koniec. kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Mama”.

Zobacz także
Koronacja uwieczniona na zdjęciach
Upomniał się o Akcję Katolicką w Polsce

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość