NAMYSŁY

Niech będzie pochwalony

Niech będzie pochwalony Ten, który kocha Ciebie i mnie! To Jezus Chrystus nasz Pan! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Spoko, luz. Weź się módl, no bo któż, jak nie Bóg, jak nie Pan, Król Chwał, choćbyś się bał. Ej, weź przestań – wiara, miłość to potęga. Piękna, dziecięca ufność kiedy trudno, smutno. Bóg to nasz najlepszy Ojciec. Proste i tak w ogóle na dobre i złe kocha Ciebie i mnie bez względu na wiek. Wie każde Boże dziecko. Bóg to Miłość, Pokój, Radość i Wieczność, Sedno. Niepojętą Miłością jest On, Jezus Chrystus. Bez namysłu kochaj, wołaj mocniej Boga! Niech będzie pochwalony Ten, który kocha Ciebie i mnie! To Jezus Chrystus nasz Pan!

„SZTURM NA NIEBO nie jest wojną, która niszczy jednych, aby było lepiej innym, ale jest to PRAGNIENIE MIŁOŚCI DLA WSZYSTKICH, a szczególnie walka o nią dla tych, którzy sami sobie pomóc nie mogą! Zastanawiam się czasami – myślę, że Wy również – jak wyrazić w codzienności naszą autentyczną religijność, to że naprawdę wybraliśmy Boga, że postawiliśmy Go na pierwszym miejscu!” Od takiej myśli zaczęło się dzieło ewangelizacyjne, które nazywa się Małą Armią Jezusa. Licząca prawie 30 dzieci schola z Blachowni śpiewa już prawie pięć lat i obdarza nas wieloma fantastycznie wykreowanymi piosenkami. Pełno w nich dziecięcej wiary i radości, której potrzebujemy wszyscy.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ojcze nasz, któryś jest w niebie
Święty, święty, święty

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status